Şefikcan Diş Polikliniği
Kuruluş

Danışman Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri limited şirketi bünyesinde açılan Özel Şefikcan Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği 2018 yılında Şefikcan olarak anılan bölgede hizmet vermeye başlamıştır.
Uzm. Dt. Ferhat DANIŞMAN’ ın önderliğinde oluşturulan profesyonel ekibimiz ise yüksek kalite standardında ekipman ve malzemeler kullanılarak Ağız ve Diş Sağlığı adına her türlü tedavi hizmetini sunmaktadır.
Kliniğimizin öncelikli hedefi hastalarımızın ağız sağlığı için estetik ve konforlu kullanabileceği dişlere imza atmaktır. Çünkü ağızda yapılacak en ufak bir değişikliğin içten bir gülümsemeye dönüşebileceğinin farkındayız.

İmplant 90%

Ortodonti 85%

Pedodonti 90%

Diş Beyazlatma 95%

  Misyon/Vizyon

  - Koruyucu diş hekimliği uygulamalarını toplumun hizmetine sunmak.
  - En üst düzeyde hasta memnuniyeti sağlamak.
  - Hastalarımızı ağız ve diş sağlığının önemi konusunda bilgilendirerek ve biliçlendirerek gerekli bakım ve kontrollerin yaptırılmasını sağlamak.
  - Kliniğimizin hijyen kurallarından ödün vermeden sürekliliğini sağlamak.
  - Sağlık hizmetlerinde en önemli unsurun insan ve güven olması inancından hareketle insan ilişkilerinde sıcaklık, yakınlık, samimiyet ve güvenin özenle korunduğu güler yüzlü ve               çağdaş bir hizmet anlayışı sağlamak.Şefikcan diş

EGER RAHATCA GÜLÜMSEMEK İSTİYOR, GÜLÜMSEMEYİ SEVİYORSANIZ SİZİDE SEFİKCAN DİŞ POLİKİLİGİNE BEKLERİZ

       
İletişim

Şeker Mah. Şehit Ömer Halisdemir Cad. Enfa Park Sitesi D Blok. No:6D SELÇUKLU/ KONYA
09:00 - 20:00
0(555) 151 5756